Широківська сільська військова адміністрація

Луганська область, Щастинський район

10.04.2025 18:30

Облаштування власного робочого місця за державний кошт - нові можливості для самозайнятих осіб та ФОПів, які є людьми з інвалідністю

df18dcb4-d9c7-4874-a80a-db92245c9a67.jpg

Про «Фінансову підтримку бізнесу, який працевлаштовує ветеранів/ветеранок та внутрішньо переміщених осіб» розповіли представники Луганського обласного центру зайнятості під час онлайн-зустрічі «Діалог з бізнесом».

«Для заохочення підприємців працевлаштовувати людей з інвалідністю, ВПО та ветеранів, державою запроваджено низку компенсаційних програм, тому тема сьогоднішньої зустрічі дуже актуальна», - відкриваючи захід, зазначила заступниця голови облдержадміністрації Наталія Романенко.

Директор Луганського обласного центру зайнятості Сергій Болотський повідомив про можливість участі в онлайн-ярмарці вакансій «Нові можливості після служби», яка буде організована Міністерством у справах ветеранів України, Державною службою зайнятості та Міжнародною організацією з міграції 17 квітня. До заходу долучаться понад 20 роботодавців з усієї країни. Попередня реєстрація триває до 14 квітня включно за посиланням https://ee.kobo.iom.int/x/qRe1bcLO.

Про сервіс «Єдине вікно послуг», який передбачає надання кар’єрного консультування, пошук роботи та виплати допомоги по безробіттю для осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб та ветеранів/ветеранок розповіла начальник управління реалізації активних програм зайнятості Луганського обласного центру зайнятості Ганна Левенець.

Окрему увагу спікерка приділила програмам професійного навчання. Станом на 1 березня, їх учасниками стали 2300 учасників бойових дій.

788 осіб отримали ваучери на навчання. Серед популярних напрямів: будівництво та цивільна інженерія, менеджмент, психологія, медицина, саперна справа, автомобільне господарство.

Серед нових можливостей: отримання Гранту для ветеранів та другого з подружжя, а також Компенсації роботодавцям за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю.

Окремо було наголошено на можливості отримати компенсацію від держави самозайнятими особами та ФОПами, які є людьми з інвалідністю. Вони зможуть придбати необхідні їм спеціальні меблі, устаткування, допоміжні пристрої, як от підйомники чи пандуси. Також роботодавці зможуть одержати компенсацію за облаштування робочого місця для працівника-ветерана, який повернувся з війни з інвалідністю.

Підсумовуючи зустріч, Наталія Романенко запросила представників бізнесу Луганщини долучатися до наступної зустрічі за темою: «Цивільний захист на підприємстві в умовах воєнного стану», яка відбудеться 17 квітня.

_________________________________________________________________________________________________
Громада у соцмережах: