25.06.2026 13:14 5
Для підвищення якості дистанційного навчання – трьом громадам Луганщини передали обладнання цифрових освітніх центрів
Сьогодні заступниця голови облдержадміністрації Катерина Безгинська та директор Департаменту освіти, культури, молоді та спорту облдержадміністрації Олексій Бльоскін зустрілися із представниками трьох міських військових адміністрацій Луганщини – Лисичанської, Сіверськодонецької та Рубіжанської.
Цим трьом громадам вони передали обладнання для облаштування освітніх центрів.
Лисичанський і Рубіжанський центри базуватимуться у Дніпрі, Сіверськодонецький – у Києві.
«Необхідне обладнання надано освітянам Луганщини від уряду Японії. У школах цих трьох громад наразі навчається найбільша кількість учнів. І ті, що мешкають у безпечних регіонах країни, і за кордоном. Також не переривається зв’язок зі здобувачами освіти, які перебувають на окупованій території. Надане устаткування має підвищити якість дистанційного навчання», – зазначила Катерина Безгинська.
Поділитись
Дізнайтеся також
23/06/2026
Луганщина представила свій досвід на виїзному засіданні Всеукраїнської програми ментального здоров’я
23/06/2026
Ветерани з Луганщини можуть відпочити на Закарпатті, у Литві та Австрії, але «немає» бажаючих
Усі новини