13.07.2025 16:30 166
Сватівська громада працює над підвищенням рівня безбар’єрної взаємодії
Співробітники Сватівської міської військової адміністрації та комунальних підприємств громади взяли участь у онлайн-заході в рамках реалізації державної політики у сфері безбар’єрності.
Начальник Сватівської МВА Олександр Міткевич повідомив, що через російське вторгнення кількість людей з інвалідністю лише збільшується. Адже наслідки травм, що отримують як військові, так і цивільні, можуть залишатися на все життя.
Тому під час заходу, присвяченому безбар'єрному спілкуванню, особливу увагу було сфокусовано на коректному використанні термінології у взаємодії з людьми з інвалідністю. Були надані вичерпні роз'яснення щодо непорушності особистого простору цієї категорії осіб, а також шляхів подолання глибоко вкорінених стереотипів та бар'єрів, які, на жаль, досі існують у нашому суспільстві.
Учасники висловили своє бачення формування повноцінного безбар'єрного середовища та запропонувати конкретні механізми підвищення рівня безбар’єрної взаємодії.
Безбар'єрність – це не лише фізична доступність, а й зрозуміла комунікація, цифрова інклюзія, безпечне середовище, підтримка вразливих груп населення.
_________________________________________________________________________________________________
Громада у соцмережах:
![]()
Поділитись
Дізнайтеся також
23/06/2026
Луганщина представила свій досвід на виїзному засіданні Всеукраїнської програми ментального здоров’я
23/06/2026
Ветерани з Луганщини можуть відпочити на Закарпатті, у Литві та Австрії, але «немає» бажаючих
Усі новини