30.06.2025 14:30 161
Відбулося засідання робочої групи з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору
30 червня 2025 року відбулося чергове засідання робочої групи з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.
Під час засідання учасники розглянули результати громадського обговорення проєкту Обласного плану заходів на 2025–2026 роки, який спрямований на реалізацію положень Національної стратегії у регіоні. За підсумками обговорення робоча група ухвалила рішення визнати громадське обговорення таким, що відбулося, а також здійснити подальші дії для затвердження відповідного проєкту документа.
Окрему увагу приділено необхідності активізації роботи із затвердження місцевих планів заходів зі створення безбар’єрного простору, що дозволить забезпечити комплексний підхід до формування інклюзивного середовища в громадах.
_________________________________________________________________________________________________
Громада у соцмережах:
![]()
Поділитись
Дізнайтеся також
23/06/2026
Луганщина представила свій досвід на виїзному засіданні Всеукраїнської програми ментального здоров’я
23/06/2026
Ветерани з Луганщини можуть відпочити на Закарпатті, у Литві та Австрії, але «немає» бажаючих
22/06/2026
Луганщина успішно завершила навчальний рік та розгортає літню оздоровчу кампанію для дітей
Усі новини