15.12.2024 10:30 102
Ще дві медалі вибороли представниці Луганщини на командній першості країни зі стрибків у воду
Під час командного чемпіонату України зі стрибків у воду, організованого в Києві, розіграли комплекти нагород на вишці.
Тож, срібною призеркою стала Діана Шевченко (236.85 балів), а бронзовою – Соф’я Есман (225.45 балів).
Обидві – представниці Луганської області.
У загальному доробку нашого регіону наразі – п’ять медалей.
_________________________________________________________________________________________________
Громада у соцмережах:
![]()
Поділитись
Дізнайтеся також
23/06/2026
Луганщина представила свій досвід на виїзному засіданні Всеукраїнської програми ментального здоров’я
23/06/2026
Ветерани з Луганщини можуть відпочити на Закарпатті, у Литві та Австрії, але «немає» бажаючих
22/06/2026
Луганщина успішно завершила навчальний рік та розгортає літню оздоровчу кампанію для дітей
Усі новини