17.11.2024 14:30 96
Спортсмен з Луганщини – призер міжнародного турніру зі скелелазіння
У Нідерландах відбувся турнір зі скелелазіння, в якому взяв участь представник Луганської області – вихованець КДЮСШ №1 з Сіверськодонецька Марк Шутько.
За підсумками він посів третє місце.
Вітаємо!
____________________________________________________________________________________________________
Громада у соцмережах:
![]()
Поділитись
Дізнайтеся також
23/06/2026
Луганщина представила свій досвід на виїзному засіданні Всеукраїнської програми ментального здоров’я
23/06/2026
Ветерани з Луганщини можуть відпочити на Закарпатті, у Литві та Австрії, але «немає» бажаючих
22/06/2026
Луганщина успішно завершила навчальний рік та розгортає літню оздоровчу кампанію для дітей
Усі новини