Широківська сільська військова адміністрація

Луганська область, Щастинський район

15.08.2024 14:25

Низку медалей вибороли велоспортсменки Луганщини на чемпіонаті України на відкритому треку

Із 8 по 13 серпня у Києві відбувся чемпіонат України на відкритому треку серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат з велосипедного спорту. Декілька нагород першості здобули спортсменки Луганської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Так, Вікторія Ярошенко стала другою в індивідуальній гонці переслідування на 3 км.

Вікторія Ярошенко, Катерина Величко, Тетяна Тхір фінішували третіми у командному спринті.

У командній гонці переслідування на 4 км перемогли Катерина Величко і Вікторія Ярошенко разом із партнерами зі Львівщини, Харківщини та Донеччини.

Третє місце в активі Катерини Величко у гонці з вибуттям.

У гонці «Медісон» у 70 кіл з 10 проміжними фінішами Вікторія Ярошенко з Катериною Величко показали третій результат.

У дисципліні «Омніум», яка включає спринт, скретч, індивідуальну гонку переслідування, гонку за очками і гіті, бронзу виборола Вікторія Ярошенко.