20.06.2024 09:15 99
Артем Лисогор про ситуацію на Луганщині - 20 червня, ранок
- за останні три тижні росіяни посилили обстріли звільнених нами населених пунктів;
- там ще залишаються 46 осіб. Декількох людей евакуювали на минулому тижні;
- допомагаємо їм із отриманням пенсій, регулярно доставляємо до найближчого відділення пошти;
- у так званій "лнр" хворі на діабет отримують необхідні препарати через рішення суду;
- російські ліки луганчани в окупації через низьку якість називають "крейдою";
- "не з'явилися на вимогу". У Сєвєродонецьку росіяни влаштовують показові відновлення вцілілих будинків, де залишилося по 2-3 особи. Квартири евакуйованих містян націоналізують, бо ті протягом місяця від дати оголошення "віджиму" не повернулися.
Поділитись
Дізнайтеся також
23/06/2026
Луганщина представила свій досвід на виїзному засіданні Всеукраїнської програми ментального здоров’я
23/06/2026
Ветерани з Луганщини можуть відпочити на Закарпатті, у Литві та Австрії, але «немає» бажаючих
22/06/2026
Луганщина успішно завершила навчальний рік та розгортає літню оздоровчу кампанію для дітей
Усі новини