18.06.2024 10:15 129
Завершився двотижневий літній табір для дітей з Лисичанської громади у Дніпрі та Києві
Групи літнього дозвілля працювали на базі гуманітарних штабів, якими опікується Лисичанська МВА. Вони об'єднали дозвілля 37 діток від 6 до 15 років.
Наші діти відвідували різноманітні екскурсії та майстер-класи, брали участь у змаганнях та спортивних естафетах, познайомилися ближче з історією приймаючих громад. Зокрема, у Дніпрі діти побували у Музеї історії Дніпра, відвідали бібліотеки, а в столиці - займалися в Культурно-мистецькому хабі «Fox House», де збирали LEGO, опанували фортепіано та танцювали hip-hop.
Попри повітряні тривоги, заняття проходили в різних локаціях, де є можливість комунікувати та швидко переключатися з однієї діяльності на іншу.
Також для дітей були заплановані заходи з психолами, зокрема психологічні ігри та заходи для психоемоційного розвантаження.
Загалом, цьогоріч планується оздоровити понад 4,5 тисячі діток з усіх громад області. На 01.06.2024 послуги оздоровлення отримали 344 дитини.
Поділитись
Дізнайтеся також
23/06/2026
Луганщина представила свій досвід на виїзному засіданні Всеукраїнської програми ментального здоров’я
23/06/2026
Ветерани з Луганщини можуть відпочити на Закарпатті, у Литві та Австрії, але «немає» бажаючих
22/06/2026
Луганщина успішно завершила навчальний рік та розгортає літню оздоровчу кампанію для дітей
Усі новини