Широківська сільська військова адміністрація

Луганська область, Щастинський район

19.02.2024 08:34

В «лнр» запропонували три варіанти не ходити на виборчі дільниці та віддати голоси, бездіяльність комунальників в окупації змусила людей масово купувати свічки та ліхтарі, кількість обстрілів на лінії зіткнення протягом вихідних збільшилася

65d320c17d3af__428597247_797942055710861_3268706979699239656_n.jpg

«Ворог посилив не тільки атакувальний тиск на Білогорівку, а й артилерійський та мінометний – по всій смузі нашої відповідальності. За суботу та неділю росіяни здійснили там понад 350 обстрілів, спрямувавши по позиціям українських захисників більше 1 350 снарядів. Так, учора під вогонь противника потрапили Макіївка та Білогорівка. Попри постійні штурми і авіаційні нальоти на цей населений пункт, наші військові міцно тримають оборону», – повідомив Артем Лисогор, начальник обласної військової адміністрації.

У так званій «лнр» офіційно повідомили, що відвідувати виборчі дільниці під час виборів президента рф необов’язково. За голосами на окупованих територіях ці організатори прийдуть самі.

Запропонували три варіанти для подальших фальсифікацій.

По-перше, затвердили перелік населених пунктів, де виборчі дільниці не відкриватимуть взагалі. Там організують виїзне волевиявлення.

Також бюлетені можна буде одержати на прибудинкових територіях. А ще – залишити заявку для голосування на дому.

Дільниці для голосування можна не відвідувати – знайдуть самі. А не знайдуть – ймовірно, що й зроблять вибір замість населення.

Із завданнями підвищення явки окупанти впораються – ще є майже місяць.

Часу немає долати наслідки лютневої негоди. Більше тижня місцеві комунальники та окупаційна влада «лнр» не можуть відновити електро-, водо- і теплопостачання в багатьох містах та селах.

Значні проблеми спостерігаються в Антрациті, Лутугиному, Перевальську, Довжанську, Слов’яносербську та населених пунктах навколо. Під час негоди без світла там перебували 75 % населення. Без інших комунальних благ – 50. Із локальними аваріями служби впоралися, але більш серйозні пошкодження, зокрема, електромереж, ще залишаються. Люди масово купують свічки, ліхтарі, мобільні батареї. Найгірша ситуація – у Довжанську.